w

To najdroższe konto na Steamie. Członek rodziny królewskiej pierwszym, który osiągnął 5000 poziom

Zastanawialiście się kiedyś, ile warte jest najdroższe konto na Steamie?


Ludzie korzystający ze Steama raczej nie przejmują się poziomem konta, choć są i tacy, dla których jest to pewien wyznacznik luksusu. Jeden z graczy właśnie przekroczył barierę 5000 poziomu, uzyskując ponad 1000 leveli przewagi nad drugą osobą.

Różnice pomiędzy TOP 1, a TOP 10 są naprawdę spore. 5000 przeciwko 1770. Rekordzista musiał jednak wydać naprawdę dużą ilość pieniędzy, by znaleźć się na pierwszym miejscu.

Ile kosztowało dojście do takiego poziomu?

St4ck ponoć jest członkiem katarskiej rodziny królewskiej, trudno powiedzieć, na ile te informacje są prawdziwe, ale patrząc na ilość wydanych pieniędzy na karty można dojść do wniosku, że faktycznie jest to prawdą.

steamladder podaje, że szacowany koszt dojścia do takiego poziomu to 242,881,78 dolarów. W przeliczeniu na złotówki daje to około 879 tysięcy złotych. Kwota robiąca wrażenie, szczególnie, że mówimy tutaj po prostu o Steamie, a nie luksusowym samochodzie, czy skinach w CS:GO.

St4ck w grach spędził 16 tysięcy godzin, przeciętny czas jednej rozgrywki to 205 minut. Zdecydowanie nie jest to najwyższy wynik, ale i tak nie można powiedzieć, że jest to mało.​

DołączObserwuj
Więcej z Gry