w

Watch Dogs 2 będzie niedługo dostępne za darmo, ale jest pewien haczyk

Ubisoft

Kultowe Watch Dogs 2 do odebrania za darmo.


Już niedługo podczas wydarzenia Ubisoft Forward użytkownicy sklepu Uplay będą mogli odebrać całkowicie za darmo wydane w 2016 roku Watch Dogs 2.

Ubisoft rozdaje Watch Dogs 2

Z powodu obecnej sytuacji na świecie twórcy zmuszeni byli odwołać corocznego targi E3, ale Ubisoft nie poddał się tak łatwo. Zorganizowano event Ubisoft Forward, na którym już 12 lipca mają być zaprezentowane trzy nowe gry w tym Assassin’s Creed Valhalla.

Oprócz tego podczas trwania imprezy wszyscy zainteresowani będą mogli zgarnąć darmową kopię gry Watch Dogs 2, która obecnie kosztuje 49.98 złotych w sklepie Uplay.

Według oficjalnych informacji stream z wydarzenia rozpocznie się już 12 lipca o godzinie 19:30, gdzie zespół pracowników Ubisoftu będzie grał w Trackamania na żywo. Następnie organizatorzy przejdą do nowości z innych gier, a w sklepie pojawi się Watch Dogs 2 do odebrania kompletnie za darmo do czasu zakończenia eventu. Oczywiście gra pozostanie na naszych kontach na zawsze.

Warto więc w niedzielę śledzić transmisję na jednej z platform streamingowych: ubisoft.com, YouTube, Twitch lub Mixer i odświeżać przy tym sklep Uplay.

DołączObserwuj
Więcej z Gry