w

Wyciek ujawnił kluczowe wątki fabuły w The Last of Us 2

Ten materiał zawiera kluczowe informacje dotyczące fabuły The Last of Us 2. Czytasz na własną odpowiedzialność.


Siedem lat temu, The Last of Us podbiło serca graczy. Szturmem wdarło się na listy przebojów i zdobyło z marszu miejsce pośród najważniejszych gier w branży rozrywki elektronicznej.

Nic więc dziwnego, że fani postawili sprawę jasno, czekają na kolejną część przygód osadzoną w tym świecie. I wszystko szło dobrze, do czasu pandemii, która spowodowała, że planowana na końcówkę maja tego roku premiera, została przełożona na bliżej nieokreśloną przyszłość.

To jednak dopiero początek kłopotów, ponieważ stała się rzecz niebywała, ponieważ do sieci wyciekła fabuła The Last of Us2.

Wczesnym rankiem do sieci trafiła seria filmów wideo, która ukazywała kluczowe wątki fabularne drugiej części gry. Pośród klipów można było znaleźć wygląd nowego menu oraz kawałki gameplay i cut-scenki z kluczowymi momentami fabularnymi. Większość z tych filmów została już usunięta z sieci. Niestety, to było już za późno. W sieci nic nie ginie, a kopie filmów ogarnęły social media.

Podobno za wyciekiem stoi niezadowolony pracownik albo jakiś tester. Potwierdzają to pojawiające się na filmie informacje deweloperów. Wersja gry była datowana na marzec.

Uwaga na spoilery, te naprawdę mogą wpłynąć na grę

Jeśli nie chcesz zepsuć sobie fabuły The Last of Us 2, to zakończ czytanie właśnie tutaj.

Co znalazło się w przecieku:

  • sceny wspólnej konnej jazdy Diny i Ellie
  • scenki z rozmowami pomiędzy Joelem i Ellie
  • scena rozwijającej się relacji pomiędzy Diną i Ellie – dziewczyny leżą w łóżku i rozmawiają “po” wszystkim
  • UWAGA. TO JEST NAJWIĘKSZY LEAK, NIE RÓB SOBIE TEGO, JEŚLI NIE MUSISZ.
    • Spełniają się największe obawy fanów The Last of Us. Ellie znajduje Joela pojmanego i bitego przez bandytów. Plotka mówi, że to jest scena śmierci tego bohatera.
DołączObserwuj
Więcej z Gry