w

Pierwsze wrażenia z zamkniętych beta testów Minecraft Earth!

Reklama

Minecraft Earth zapowiedziane jest na początek lata 2019. Już dzisiaj jednak niektórzy mieli szczęście brać udział w zamkniętych testach.

Reklama

Mojang zorganizował specjalne spotkanie z wybraną garstką największych twórców, nagrywających Minecraft. Dzięki temu wiemy obecnie nieco więcej o nadchodzącej produkcji, która według zapowiedzi, ma na nowo zdefiniować pojęcie gier w rozszerzonej rzeczywistości.

Pierwsze wrażenia z Minecraft Earth

Youtuberzy, którzy zostali zaproszeni nie kryją podekscytowania. Według nich to zupełnie nowe spojrzenie na rozszerzoną rzeczywistość i o niebo lepsze od Pokemon Go.

„W świecie Minecraft Earth będzie można robić dokładnie to samo, co w normalnym Minecraft. Tyle, że w rzeczywistości. Będziecie mogli budować swoje fabryki z Red Stone, czy zginąć od lawy. Każdy będzie mógł oswajać zwierzęta, budować w swoim ogródku, czy w domu. „

Twórcy internetowi podkreślają, że najciekawsze będzie chodzenie na eksploracje jaskiń i świata, zawartego w telefonie.

„Naprawdę fajnie to wygląda, gdy gra się ze znajomymi. Szukanie surowców, budowanie swoich domów, walka z nowymi mobami.”

Minecraft Earth ma zaproponować nowe rozwiązania, zwierzęta, surowce i moby

Wiemy zarówno od youtuberów, jak i od developerów, że w grze pojawią się zupełnie nowe mechaniki. Nowe moby, nowe surowce, nowe zwierzęta, czy sposoby na eksplorację świata.

Premiera już tego lata!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft Earth