Dream, gwiazda Minecrafta ma ogromne problemy. Znaleziono jego obraźliwy film sprzed 7 lat

Minecraft

Reklama

Dream jest niesamowicie popularną i jednocześnie dość kontrowersyjną postacią. Każdy ruch youtubera jest szeroko komentowany.


Dream to popularny youtuber Minecrafta, który na Youtube zebrał ponad 29 milionów subskrypcji. W ostatnich dniach działo się wokół niego bardzo dużo, głównie związanego z ostatnimi jego wypowiedziami odnośnie doxxingu.

Teraz widzowie wykopali film Dreama z 2015 roku, który jest delikatnie mówiąc obraźliwy. Ludzie bardzo mocno podzielili się na tych, którzy uważają to za niewinne żarty 16-latka (Dream miał wówczas własnie 16 lat) i na tych, którzy uważają, że youtuber przesadził i nie powinien publikować w sieci.

Blok, który był w Minecrafcie całe 6 dni. Był wpadką Mojangu, której nikt nie miał zobaczyć

Co to był za film?

Reklama

Film znalazł się przy użyciu serwisu waybackmachine. Cały materiał ma ponad 3 minuty i każdy może sobie go odtworzyć.

Reklama

Co takiego znajduje się na materiale? Są to treści, które w dzisiejszych czasach po prostu by nie przeszły typu „Ameryka dla białych”.

Video

Kwiatków jest w tym filmie więcej. Warto jednak pamiętać, że mowa tutaj o początkach działalności Dreama, który nie sądził, że będzie w stanie zyskać tak dużą popularność.

Video

Jak to się skończy? Zapewne nijak, Dream to bardzo duży youtuber, który miał już kilka dram – te nie zaszkodziły mu jakoś szczególnie, przynajmniej pod względem oglądalności.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej