w

Dream, youtuber Minecrafta, odpowiada, jak czuje się po pokazaniu twarzy i takim odbiorze widzów

Reklama

Tydzień temu Dream pokazał swoją twarz, która z jakiegoś powodu stała się przedmiotem żartów.


Dream na pewno nie miał łatwego tygodnia. Youtuber jednak kompletnie się nie załamuje. Faktycznie od tygodnia nie opublikował żadnego filmu, natomiast miało to związek z wyjazdem na TwitchCon.

Film z ujawnieniem twarzy ma już ponad 38 milionów wyświetleń. Warto tutaj wspomnieć, że dla Dreama to wielki krok w stronę normalności. Dlaczego? Youtuber opowiedział na swoim panelu, że musiał jeździć do innego stanu, by ludzie go nie rozpoznali.

Dream po tym wszystkim

Reklama

Ludzie wiedzieli, w jakim stanie w USA mieszka Dream, więc youtuber musiał naprawdę mocno się starać, by widzowie go nie rozpoznali.

Czas z rodziną musiał spędzać wiele kilometrów od domu właśnie ze względu na rozpoznawalność.

W każdym razie youtuber po otrzymaniu tylu negatywnych komentarzy w ogóle się nie załamał. Jego przyjaciele i inni influencerzy pytali po ujawnieniu twarzy, czy wszystko z nim w porządku, na co Dream odpowiedział:

Pomyślałem, no cóż, tak, kiedy masz 30 milionów oczu na sobie, milion, dwa miliony ludzi będzie żartować lub będzie wrednych, będą po prostu niesympatycznymi ludźmi. Kiedy spojrzysz na to z dużej perspektywy, będzie to tylko część.

Dream może teraz spokojnie dalej tworzyć, ma spore wsparcie w najbliższych, więc raczej sobie poradzi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft