w

Kwadratowa Masakra ożywiła martwe kanały na Youtube

Kwadratowa Masakra przybyła niektórym wręcz z nieba, budząc ich kanały po długiej przerwie bardzo słabych statystyk.


Kwadratowa Masakra przyszła z ratunkiem dla wielu Youtuberów, których kanały po prostu umierały. Najbardziej widoczne jest to w przypadku oryginalnego twórcy serwera – Skkfa.

Natomiast są także inne przypadki kanałów, które jeszcze kilka dni temu nie mogły przebić liczby kilku tysięcy wyświetleń nawet przy ogromnej licznie subskrypcji.

Nostalgia przyszła z ratunkiem

Filmy Skkfa na jego kanale robiły bardzo słabe wyświetlenia w zestawieniu z liczbą subkrypcji. 20-30 tysięcy wyświetleń przy subach na poziomie 1.5 miliona to słaby wynik.

Kwadratowa Masakra zdaje się uratowała sytuację. Pierwszy film – 360 tysięcy wyświetleń. pozostałe notują podobne statystyki.

Drugim takim przykładem jest Husiek, którego kanał wyglądał tragicznie. Tutaj mieliśmy wyświetlenia na poziomie 1-3 tysięcy przy subach na poziomie blisko 400 tysięcy. Kanał odżył po pojawieniu się serwera Skkfa. Od razu pojawiło się blisko 40 tysięcy odsłon na livestreamie.

Jak obecni twórcy skorzystają z tej fali i czy dadzą radę się utrzymać? Czas pokaże, czy tym razem będą gotowi na pójście z prądem i trendami Youtube.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft