w

Kwadratowa Masakra znowu będzie niewypałem? Ewron załamany czyta zasady nowego sezonu

Nowa Kwadratowa Masakra rozpoczyna się już za kilkanaście godzin. Na czym będzie polegała?


Już jutro rozpoczynana się nowy sezon Kwadratowej Masakry, czyli jednego z najpopularniejszych serwerów Minecraft w Polsce. Ostatnie sezony były stosunkowo słabe, a na ostatnim wiele osób po prostu odpuściło sobie grę.

Tymczasem serwer powraca i jeszcze przed oficjalnym startem budzi spore kontrowersje. Głównie przez wzgląd na nowe zasady, które dopuszczają na serwer widzów.

Serwer widzów, czy KM?

Jedną z osób, która ma spore obawy względem startu KM jest Ewron, jeden z najpopularniejszych polskich streamerów. Przypomnijmy, że to on uzyskał najwięcej głosów w głosowaniu społeczności na to, kto powinien znaleźć się na serwerze w tym sezonie.

Jak słyszymy, każda osoba będzie mogła zaprosić swoich subskrybujących, co dość mocno nie podoba się streamerom. Ci uważają, że zrobi się z tego po prostu serwer widzów, a Kwadratowa będzie rzeczywiście jedną wielką masakrą.

Video

To, jak to finalnie wyjdzie gracze i widzowie dowiedzą się już jutro. Pytanie, czy ten pomysł przyniesie KM dawną chwałę, czy może kompletnie zrujnuje. Już teraz Ewron i inni streamerzy wspominają, że w zasadzie to Kwadratowa nie jest im jakoś szczególnie potrzebna do szczęścia i nakłada więcej obowiązków, niż daje radości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft