w

Minecraft sam stworzył przerażającą budowlę w świecie jednego z graczy

Niezwykła budowla stworzona automatycznie przez świat Minecrafta w trybie survivalowym.


Obszerny świat Minecrafta ciągle nas zaskakuje. Społeczność bez przerwy tworzy nowe budowle i chwali się nimi przed społecznością w serwisie Reddit. Nieco inaczej było w tym przypadku, ponieważ gracz odnalazł bardzo dziwne miejsce niestworzone przez człowieka. Ciężko stwierdzić czym tak naprawdę jest znaleziony przez użytkownika obiekt.

Jak wygląda ta interesująca budowla i dlaczego zadziwia społeczność?

Już na pierwszy rzut oka znaleziona przez użytkownika budowla wydaje się bardzo dziwna. Przede wszystkim wygląda jak stworzona przez znudzonego gracza w trybie kreatywnym. Po drugie zbudowana jest nie tylko z przypadkowych bloków, ale również stołów do enchantowania.

Taki widok jest raczej bardzo rzadki, a nawet nieco straszny, co zauważył gracz, który natknął się na ten obiekt i w swoim poście napisał „boję się„.

Inni użytkownicy sprawdzili już powyższe miejsce na swoich urządzeniach i okazało się, że budowla naprawdę tam stoi. Nie udało się jednak rozszyfrować, czym właściwie jest.

Jedną z najbardziej sensownych teorii jest ta o zbugowaniu się gry. Jeżeli chcecie sami to sprawdzić, to gracz udostępnił swój seed: -1949935076

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft