Popularna mapa z Valoranta odtworzona w Minecrafcie z niesamowitą ilością szczegółów

Minecraft

Reklama

Jak wygląda jedna z map Valoranta po przeniesieniu jej do sześciennego świata Minecrafta?

Reklama


Budowniczy z Minecrafta niejednokrotnie wykazali się umiejętnościami. Ogromne projekty, którymi dzielą się fani produkcji Mojangu, nie są czymś rzadkim, a każdy z nich jest równie imponujący.

Niektórzy postanawiają stworzyć coś, co będzie na swój sposób wyjątkowe, jak na przykład niesamowita mapa parkour (Niesamowita spiralna mapa parkour do Minecrafta z ponad 40 poziomami. Szukasz wyzwania?), inni skupiają się na odtwarzaniu budowli, które można znaleźć w prawdziwym świecie, a jeszcze inni przenoszą do sześciennego wymiaru elementy czy nawet mapy znane z innych produkcji.

Tym razem padło na Valoranta. Jak prezentuje się mapa Bind zbudowana w skali 1:1 w Minecrafcie?

Reklama

Bind w Minecrafcie

Bind jest jedną z map, którą można znaleźć w Valorancie. Cieszy się ona sporą popularnością i niejednokrotnie można było zobaczyć ją na zwiastunach gry czy kolejnych agentów. Ze względu na to, że zarówno Valorant, jak i Minecraft mają naprawdę ogromne społeczności, nie trudno było się domyślić, że prędzej czy później któryś z fanów obu produkcji postanowi odtworzyć fragment gry od Riotu w sześciennym świecie.

Użytkownik o nicku FoxicalOW podzielił się krótkim filmikiem, który oprowadza oglądającego kamerą po zbudowanej z bloków mapie kojarzonej z Valoranta.

Video

Oglądając krótkie nagranie, można zauważyć, że mapa jest naprawdę spora. Jej zbudowanie zajęło użytkownikom FoxicalOW oraz Mateyosaur około trzech miesięcy. Autor wpisu przyznaje, że była to żmudna, ale satysfakcjonująca praca. Informuje również, że kolejną mapą, którą zrobi, będzie Ascent.

Jestem wyczerpany, ale odzew społeczności i odpowiedź Riotu uszczęśliwiły mnie do tego stopnia, że jako kolejny projekt podejmę się odtworzenia mapy Ascent 🙂

Autor na swoim kanale Discord zamieścił również link do pobrania mapy. Komentujący szybko postanowili sami ją zbadać i podzielili się screenshotami, które przedstawiają mapę nocą.

Jak wspomniał FoxicalOW, nie jest to jego ostatni projekt, który łączy charakterystyczny wygląd Minecrafta oraz produkcję Riotu. Kolejną odtworzoną przez niego mapą będzie Ascent. Zapewne nie jest on również jedynym fanem obu gier, który postanowi podjąć się tego zadania.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej