w

Poznaliśmy datę premiery DLC o nazwie Jungle Awakens do Minecraft Dungeons. Oba dodatki w tym roku

Niedawno informowaliśmy o przecieku, który ujawnił dwa dodatki, jakie dostanie Minecraft Dungeons. Dzisiaj zapowiedziano je już oficjalnie.


Minecraft Dungeons rzeczywiście odniosło duży sukces. Już teraz zapowiedziano dwa dodatki, jakie trafią niedługo do sprzedaży. Widać, że twórcy mają w planach śmiałe i prężne rozwijanie nowej produkcji. Oba dodatki zostały już oficjalnie potwierdzone. Chodzi tutaj o Jungle Awakens oraz Creeping Winter.

Kiedy Jungle Awakens?

Okazuje się, że Jungle Awakens nadejdzie pierwsze. Można się było tego domyślać po samych nazwach. Tematyka zimowa raczej pojawi się pod koniec roku. Jungle Awakens będzie można kupić już w lipcu. Dokładna data nie została jednak ujawniona.

Ile będą kosztować dodatki? Przecieki wspominają o dość małych kwotach, bo 5 dolarach. Nie jest to jednak potwierdzona informacja.

“W tej przygodzie wkroczysz do odległej, niebezpiecznej dżungli, aby walczyć z tajemniczą mocą w trzech nowych misjach. Aby pokonać przerażenie ukryte wśród winorośli, będziesz mieć do dyspozycji nową broń, zbroję i artefakty.”

Brzmi naprawdę ciekawie. Twórcy dziękują jednocześnie społeczności za bardzo pozytywne przyjęcie ich nowej produkcji. Jak czytamy, poświęcono na nią naprawdę dużo czasu, a zebrana społeczność już udowodniła, że warto rozwijać ten projekt.

Wygląda więc na to, że oba dodatki to dopiero początek. W przyszłości będzie się pojawiać więcej dodatkowych misji z nowymi mobami, przedmiotami i mechanikami.