w

Youtube w specjalny sposób upamiętni zmarłego gracza i youtubera Minecraft. Co planuje platforma?

Youtube wyda filmik, który upamiętni odejście jednego z najpopularniejszych twórców zawartości z Minecrafta.


Fani Minecrafta, którzy śledzą, to, co dzieje się w społeczności, zdają sobie sprawę, że kilka miesięcy temu odszedł jeden z najpopularniejszych graczy Minecrafta – Technoblade. O tym, że u Youtubera zdiagnozowano raka, można było dowiedzieć się już w sierpniu ubiegłego roku. Mimo to fani co jakiś czas byli informowani o tym, jak wygląda sytuacja, a na kanale pojawiały się kolejne produkcje.

W nocy z 30 czerwca na 1 lipca na kanale pojawił się film o tytule „so long nerds”, w którym ojciec Technoblade’a odczytuje napisaną przez gracza wiadomość oraz opisuje, jak wyglądała cała sytuacja. Zarówno społeczność Minecrafta, jak i wielu internetowych twórców było poruszonych odejściem gracza.

W menu gry na jakiś czas pojawiło się niewielkie odniesienie w postaci świni, która posiadała charakterystyczną koronę. Youtube, na którym pojawiały się filmy, również planuje coś wyjątkowego na 9 rocznicę otwarcia kanału.

Co planuje Youtube?

Minecraft Live 2022 ujawniło, że 28 października na Youtube pojawi się filmik, który będzie upamiętniał Technoblade’a i pokaże najlepsze momenty z jego twórczości.

Fani będą mogli zobaczyć klipy zarówno z pierwszych filmików, które przedstawiały przeróżne wydarzenia z serwera Hypixel, jak i wyrywki z PVP, z którego Technoblade był znany. Platforma ma naprawdę sporo opcji, aby uchwycić wyjątkowość tego gracza, pokazując jego inne podejście do rozgrywki.

Mimo że był naprawdę dobrym Youtuberem, który po prostu potrafił rozbawić swoich fanów, główną popularność zyskał dzięki PVP z innymi, a wielu z nich już zawsze będzie uznawało go za najbardziej utalentowanego gracza, jakiego widział Minecraft.

ZOBACZ – Mało kto zauważył, ale jedna z nowych postaci w Minecracie ma coś szczególnego

Oficjalnie nie zostało jeszcze potwierdzone, co dokładnie znajdzie się w filmie upamiętniającym Youtubera. Mając jednak na uwadze to, jak istotną osobowością był dla społeczności Minecrafta, niemalże pewne jest to, że wielu jego przyjaciół oraz innych twórców w jakiś sposób pojawi się w tym filmie.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft