w

25GB internetu od Orange za darmo dla każdego

Reklama

Orange rusza z Wielkanocną zabawą dla użytkowników aplikacji Mój Orange. Przez najbliższe dni można zgarnąć darmowe gigabajty.


W tym sezonie świątecznym Orange przygotowało niespodziankę dla wszystkich swoich klientów. W ramach świątecznej promocji operator oferuje 25 GB darmowego internetu dla tych, którzy wezmą udział w zabawnej akcji w apce Orange.

Orange w ten sposób chce zaprosić swoich klientów do udziału w zabawie z okazji Świąt Wielkanocnych. Aby skorzystać z darmowych gigabajtów, wystarczy rozbijać jajka w aplikacji.

Jajka za darmowe gigabajty

Reklama

Zasady zabawy są bardzo proste – po uruchomieniu aplikacji użytkownik zobaczy dedykowany baner, który przeniesie nas do minigierki z opcją rozbicia jajka, żeby odkryć niespodziankę w postaci nagrody, którą jest 5GB.

Każdego dnia będzie można rozbić tylko jedno jajko, więc jeden dzień to jednorazowe 5 GB. Niestety nie ma możliwości powrotu do poprzedniego dnia, więc jeśli o tym zapomnimy, to niestety dodatkowe gigabajty przepadną.

Akcja trwa od 25 do 29 marca do godziny 23:59. Mamy więc możliwość rozbicia łącznie pięciu jajek, co jest równoznaczne z możliwością otrzymania pakietu 25 GB.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne