Biedronka obniżyła cenę na 99 groszy. Żal nie wziąć

Różne

Reklama

Już „Janusze” próbują na tym zarabiać, wystawiając oferty na zewnętrznych serwisach.


Dobra promocja jest wtedy, gdy ktoś dodatkowo próbuje na niej zarobić. Dokładnie tak jest w tym przypadku. Biedra w następnym tygodniu skupi się głównie na klimatach basenowych, ale to nie to, co jest uważane za najlepszą promkę.

Ogólnie tych przecen wchodzi do Biedry całkiem spoko, bo zmienia się gazetka. Z takich ciekawszych rzeczy, to taniej dostaniecie Haribo. 4 ziko zamiast 7,99zł, tylko trzeba kupić dwa opakowania:

Reklama

Taniej jest Mozazarella, bo za 1,49zł zamiast 2,99zł. Promka 2+2.

Awokado wychodzi taniej, bo jest za 2,99zł zamiast 6,99zł:

Jest też antyperspirant od Nivea za 4,99 zamiast 9,99zł:

Gazetka na następny tydzień to głównie niestety basen i ciuchy. Na pewno możnaz zwrócić uwagę na kolarki, choć skład pod znakiem zapytania.

Co za 99 groszy?

Reklama

Najciekawszą i jednocześnie najlepszą promocją jest ta na sztućce. Dobra, brzmi dziwnie, ale na sezon letni, gdzie często robi się wypady, to może się akurat przydać.

Te widelce są obecnie za 99 groszy. To spora obniżka, w środku jest 20 sztuk. Dosłownie żal nie wziąć, szczególnie, jak lubicie wyskoczyć na działkę etc. Wiadomo, że promocja dobra, bo sprzedawane jest to dalej za 25 złotych.

Tu ktoś postanowił skorzystać i opchnąć zestaw, który mu wychodzi o wiele taniej. W każdym razie, to jest ta najlepsza promka. W poniedziałek pewnie dojdą jakieś jeszcze.

 

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej