w

Biedronka: Viralowy produkt wrócił. Znowu się zaczęło czyszczenie półek i szukanie

Jedyny problem, który będzie dla wielu osób mocną barierą – cena. 5 złotych za sztukę, ktoś chyba stwierdził, że fani i tak zapłacą.


Są takie produkty, których pojawienie się wywołuje jeden wielki szał. I tak było oryginalnie przy tym. Ludzie znajdowali jakieś tajne sposoby na to, by rozróżniać jajka po konkretnych oznaczeniach. Finalnie jednak niekoniecznie miało to pokrycie z rzeczywistością.

Teraz znowu się zaczyna i już widać efekty. Szczególnie w ilości filmików, jakie dodawane są w mediach społecznościowych. Ale jest też lifehack. Jedyne, na co trzeba patrzeć to oznaczenia kolekcji.

Biedronka ma nową kolekcję z Harrego Pottera oznaczoną jako „Quidditch”, czyli popularna w świecie czarodziejów gra. Istotne, by szukać jajek z bordową „górą”. Co ciekawe, jest też specjalna figurka złotego Harrego Pottera.

Viralowe jajka Harry Potter wróciły

Jeżeli chcecie się wycwanić, to jest pewien sposób. Jeżeli nie, to możecie iść do Biedronki i polować. Ale po filmach widać, że zapaleńcy już opróżniają palety.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@sylwia_syl_ka/video/7338063614844194080

A jak można oszukać system? W serwisach aukcyjnych można kupić dziesiątki sztuk na jeden raz – bez chodzenia do Biedronki. Przykładowy opening z nowymi figurkami:

Video

TT: https://www.tiktok.com/@krolikbezuszu/video/7337317521818799393

To nowa kolekcja, więc nie ma powtórek, jeżeli chodzi o stare figurki. Czy znowu będzie szał? Po części na pewno, każdy się chociaż skusi na spróbowanie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne