w

Coraz więcej osób narzeka na to w McDonald’s. A płacicie za to 12 zł

Niby McDonald’s chce podnieść jakość swojego jedzenia, a ludzie zaczynają coraz bardziej narzekać.


McDonald’s w Polsce ma wiele rzeczy w swoim menu, które są sprzedawane od lat. I co ciekawe, popularne są nie tylko burgery, nuggetsy czy frytki, ale też słodkie przekąski, takie jak właśnie lody czy shake.

Niestety ludzie zaczynają coraz częściej zauważać, że coś jest z nimi nie tak. Oczywiście wiadomo, że procedury i sposoby przygotowania niektórych rzeczy się zmieniają, ale wiele osób twierdzi, że lody w Maku to coś, co staje się coraz gorsze.

Za 12 zł to się jednak nie opłaca

Wiele osób mogło tego na przestrzeni tych wielu lat nie zauważyć, ale są osoby, które wracają do McFlurry po kilku lat. I to właśnie o McFlurry w tym przypadku chodzi najbardziej. Lody mają być teraz jakąś dziwną mieszanką, która bardzo szybko staje wodnista i nie jest nawet przez chwilę gęsta – tak jak było to kiedyś.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@merci_elpi/video/7332234511444593953

I rzeczywiście jest tak, że coraz więcej osób zaczyna zauważać różnicę. Kiedyś McFlurry było gęste i smakowało o wiele lepiej. Przynajmniej tak uważają ludzie, którzy piszą w komentarzach pod tym filmikiem.

Pod tiktokiem odezwało się też wielu pracowników Maka, którzy tłumaczą, że nie mogą nic z tym zrobić. Nowa procedura jest ustalona z góry, a jak wiadomo, McDonald’s bardzo często ma kontrole.

Tylko dlaczego w ogóle te lody są mieszane? Tego do końca nie wiadomo, ale bardzo możliwe, że teraz w McFlurry podawana jest jakaś mieszanka lodów, które należy wymieszać, aby nikt się „nie zorientował”. W końcu gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Być może firma chce w ten sposób zaoszczędzić, ale tracąc mocno na jakości produktu.

DołączObserwuj
Więcej z Różne