w

Czy warto kupić Yeezy 350 Pirate Black? Największa wada powracających butów

Reklama

Pierwszym modelem Yeezy, który powróci do sprzedaży będzie Pirate Black, czy jednak warto je kupować?


Wiadomo, że pierwszym modelem, jaki trafi do sprzedaży po powrocie Yeezy ma być Pirate Black. Buty te oczywiście warto kupić, jeżeli macie taką opcję przy oficjalnym dropie. Problem pojawia się w momencie, gdy trzeba w nich chodzić.

Dlaczego? Cóż, ponieważ jest to pierwsza generacja tych butów, to jednak nie były one idealne. Największym problemem jest materiał, a raczej brak materiału przy podbiciu. Efektem tego jest zapadanie się buta.

Czy warto kupić te Yeezy?

Reklama

Jeżeli chcecie je sprzedać to spoko, natomiast dla siebie – może być ciężko z ich noszeniem. Jeżeli nie mieliście nigdy Yeezy, to raczej nie zauważycie, natomiast wszyscy popularni youtuberzy i recenzenci zaznaczają, że buty potrafią się nienaturalnie spłaszczać.

Wszystko dlatego, że nie mają dodatkowego materiału na podbiciu, które posiadają V2. To sprawia, że buty niezbyt chętnie wracają do swojego oryginalnego kształtu i tworzy się coś w rodzaju skarpetki, a nie buta jako takiego. Oprócz tego to nadal Yeezy, więc jakościowo produkty stoi na wysokim poziomie i na luzie może służyć przez kilka ładnych lat.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne