w

Do McDonalds wchodzi nowy sos z okazji 2 sezonu Lokiego na Disney. Kiedy, co i jak?

Już niedługo w McDonalds będzie może kupić nowy sos Lokiego. Co warto wiedzieć?


McDonalds co jakiś czas oferuje różne limitowe oferty w swoim menu, oczywiście w zależności od tego, co jest akurat popularne w danym regionie. To już któraś z kolei taka współpraca restauracji z różnymi serialami czy filmami.

Teraz do McDonalds ma trafić nowy sos we współpracy z Disney Plus i nowym sezonem Lokiego. Co to będzie za sos, do jakich restauracji wejdzie i kiedy?

Sos Loki w McDonalds

Loki sezon 2 nadchodzi wielkimi krokami, jego premiera zarezerwowana jest bowiem na 6 października 2023 roku. To dlatego Dinsey i McDonalds przygotowało specjalną ofertę w ramach promocji serialu. Już niedługo do menu ma wejść słodko kwaśny sos Lokiego.

Sam McDonalds zaczął wrzucać takie grafiki do swoich mediów i powoli ogłaszać współpracę.

Po grafikach widać, że nowy sos ma wejść do McDonalds już a kilka dni – 14 sierpnia 2023 roku, a więc na 2 miesiące przed premierą 2 sezonu serialu. Sami pracownicy fast fooda pokazują już nawet, jak wyglądają opakowania do sosów.

Video

Klip: https://www.tiktok.com/@mo0nf0x/video/7264629732329966894

Na razie nie jest jasne, w jakich regionach pojawi się nowy sos. Na pewno jest mowa o Stanach Zjednoczonych, ale czy współpraca poleci też poza ocean? Możliwe, że jeśli sos dobrze się sprawdzi w USA, to bliżej premiery znajdzie się też u nas w Polsce lub innych krajach europejskich. Wszystko oczywiście zależy od tego, gdzie Disney poprowadzi swoją kampanię.

DołączObserwuj
Więcej z Różne