w

Duża promocja na lody (też Ekipa Friza), która przyda się na majówkę. Trzeba się spieszyć

Majówka to seria przydatnych promocji, z których skorzystają przede wszystkim osoby na urlopach, gdzieś w cieplejszych miejscach.


Duże sieci sklepów wiedzą, co ludzie obecnie kupują. Ponieważ robi się cieplej, to jedną z głównych rzeczy, za jaką rozglądają się kupujący, szczególnie w okolicy południa, są oczywiście lody. Dlatego Lidl wprowadził nową czasową promocję.

Lody na patyku, zamiast normalnej ceny 2,49 zł, kosztują teraz 1,25 zł. To spora przecena o połowę. Jedyny problem jest taki, że zostało to mocno ograniczone czasowo. Dostępność jest spora, ale i zainteresowanie duże.

Lidl i promocja na lody / Majówka

Lidl wie, że ludzie będą chętnie korzystać, więc wprowadzono pewien limit. Konkretnie 3+3 na jeden paragon. Sama promocja to bowiem 1+1 gratis, gdzie za jednego loda wychodzi 1,25 zł.

https://www.pepper.pl/promocje/lody-na-patyku-11-gratis-at-lidl-672004

Na grafikach promocyjnych jest też Chmura i Burza Friza, więc lody te łapią się do promocji. Można je kupić o wiele taniej, niż normalnie.

https://www.pepper.pl/promocje/lody-na-patyku-11-gratis-at-lidl-672004

Brak informacji o tym bezpośrednio na stronie Lidla, ale użytkownicy Peppera zdają się potwierdzać, że jest to promocja ogólnopolska. Jedynym i największym haczykiem jest termin. Obowiązuje to tylko dzisiaj, czyli 2 maja 2023 roku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne