Już niedługo w McDonald’s będziecie mogli kupić pączki

Różne

Reklama

Smakosze tej słodkiej oferty McDonald’s zdecydowanie się ucieszą na tę informację.


McDonald’s już od dawna w swoim menu nie oferuje tylko samych kanapek czy mięsnych przystawek. Dla smakoszy kawy i ogólnie słodkiego popołudnia również jest kilka dostępnych rzeczy.

Oczywiście w każdym kraju wygląda to trochę inaczej, a polska część Maka jest w tym temacie troszkęę do tyłu. Co prawda mamy do wyboru wiele kaw, również tych sezonowych, i słodkie ciasteczka czy przekąski, ale wiele osób wciąż czeka na rozszerzenie tej oferty.

Teraz do Maka trafią donuty

Reklama

McDonald’s dopiero co poinformował, że wszedł we współpracę z popularną amerykańską siecią Krispy Kreme, która specjalizuje się właśnie w pączkach i donutach. Jak podają oficjalne profile sieci, donuty tej firmy mają pojawić się w zdecydowanej większości McDonaldów w całym USA do końca 2026 roku.

Reklama

Tylko no właśnie – czy oferta ma dotyczyć jedynie USA? Na ten moment niestety tak. Krispy Kreme funkcjonuje głównie na terenie Ameryki Północnej. Oznacza to, że w innych krajach pączki tej firmy się nie pojawią.

W polskim Maku już od jakiegoś czasu można zamówić donuta, jednak nie cieszą się one aż taką popularnością. Wydaje się jednak, że jeśli w USA pomysł z pączkami mocno się przyjmie, to McDonald’s zdecyduje się na wprowadzenie podobnych współprac w innych krajach.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej