w

Popularny rower Rockrider MTB od Decathlonu grubo przeceniony

O Rockriderach krąży wiele sprzecznych opinii. Na pewno nie ma sensu spodziewać się po nich jakichś cudowności. Ale nie jest też fatalnie.


Za taką cenę naprawdę ma to sens. Wiele osób będzie psioczyć, że marka Decathlonu, że to BTwin, ale finalnie rower ma dobry osprzęt, a po przecenie cena jest jak najbardziej adekwatna do tego, co się dostaje.

W każdym razie wiadomo, że nie wszyscy będą z takiego Rockridera zadowoleni. Obecnie jednak kilka modeli można dorwać o wiele taniej.

Decathlon wyprzedaje rowery taniej

Od stycznia można kupić Rockridera XC 100 Deore za 3329 zł. Ten model jest naprawdę polecany, ale nie jest jedynym, jakiego dotknęła przecena. Normalnie jest w cenie tych 3699 zł.

Jest też Rockrider Explore 540. Ten przeceniono z 3999 na 3199 zł.

I to tym rowerem jest zainteresowanych wiele osób. Powód? Na papierze dobrze to wygląda. W rzeczywistości w sumie też. Tylko trzeba z tymi MTB uważać. Wiele osób twierdzi, że to rowery do wszystkiego, a niekoniecznie tak jest.

Wiadomo, że polskie miasta i stan nawierzchni bardziej przypomina tereny górskie, ale jeżeli chcecie sprawnie przemieścić się do pracy, to MTB finalnie średnio się do tego nadaje. Już lepiej szukać czegoś typowo miejskiego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne