Promocja na Allegro Smart z okazji Smart Week. Spora przecena na usługi na rok

Różne

Reklama

Allegro Smart stało się właśnie tańsze. Jeżeli ktoś planował zacząć je opłacać, to trudno o lepszy moment.


Allegro Smart to spoko opcja dla wszystkich, którzy sporo kupują. Teraz platforma przygotowała specjalną ofertę, dzięki czemu Smart stał się tańszy. Wszystko za sprawą Smart Week, który rozpoczyna się 15 maja. Można się spodziewać sporej ilości podobnych promek.

Tak czy inaczej, Allegro Smart w pewnym sensie obniża cenę, a w pewnym wraca do swojej starej. Promocja trwa do 21 maja, więc jest sporo czasu, żeby się namyślić. Przypomnijmy, że regularna cena Smarta to obecnie 59,99 zł.

Allegro Smart taniej

Reklama

Promocja to Smart, czyli darmowe dostawy na rok. Za jednorazową opłatę macie darmową dostawę przez okrągłe 12 miesięcy. Regularna cena 59,99 zł do 21 listopada została zmieniona o 17%, nowy Smart kosztuje w tym momencie 49,99 zł.

Reklama

Dla wielu osób jest to pewien zawód, bo jednak dożyliśmy czasów, gdy obniżką jest przywrócenie starej ceny i to jeszcze czasowe, ale tak obecnie wygląda sytuacja w Polsce. Jeżeli sporo zamawiacie, to jest sens kupienia Smarta. Można na tym zaoszczędzić. Jeżeli kupujecie coś raz na rok, to raczej nie ma sensu.

Co jeżeli macie aktywnego Smarta? Tu pojawia się problem. Nie będziecie w stanie z tego skorzystać, bo maksymalnie usługę można mieć wykupioną na 12 miesięcy i 15 dni do przodu.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej