w

Promocja na Xbox Game Pass Ultimate na 2 miesiące za kilkanaście złotych

Weszła nowa promocja, dzięki której można zyskać 2 miesiące XGP Ultimate za kilkanaście złotych.


W związku z rosnącymi cenami i ciągłym kombinowaniem z VPNami ludzie szukają cały czas tych najtańszych ofert. Da się obecnie dostać XGP od znajomego na 2 tygodnie, ale te 14 dni mija naprawdę bardzo szybko. Na pewno jest to spoko sposób, by w ogóle zorientować się, jak to działa.

Kinguin ma tymczasem promkę, która daje Xbox Game Pass Ultimate na 2 miesiące w formie „testowej”, czyli triala za 12 złotych.

Promocja na Xbox Game Pass Ultimate

Nie jest to najlepsza oferta ostatnich miesięcy, ale jeżeli macie czyste konto, na którym chcecie aktywować Passa, to jest to dobra opcja. Wystarczy wejść na stronę Kinguina i wpisać „Xbox Game Pass Ultimate Trial – 2 months”.

Do użycia macie tutaj specjalny kod:

ALERABAT12

Z którym finalna cena wynosi około 12 złotych z groszami. Oczywiście trzeba tutaj pamiętać o jednym ograniczeniu w postaci wymogu posiadania nowego konta. Na starym, czyli takim z wcześniej aktywowanym XGP, to nie zadziała.

Niby niektórzy piszą, że wchodzi im i na stare konta, ale raczej nie jest to możliwe. No, chyba że coś gdzieś się pobugowało i konto widoczne jest widoczne dla systemu jako nowe.

DołączObserwuj
Więcej z Różne