Steam rozdaje nowe darmowe przedmioty kosmetyczne do profilu

Steam co jakiś czas rozdaje różne darmowe rzeczy do profilu, więc tym razem znów można się załapać.
Jeśli korzystacie ze Steama na co dzień, to tak naprawdę wiecie, co robić. Jeśli nie do końca ogarniacie, o co biega, to już tłumaczymy. Steam co jakiś czas rozdaje darmowe przedmioty kosmetyczne do profilu. Są to różne avatary, naklejki na czat, ramki etc.
Zwykle jest to z okazji jakichś wyprzedaży. Teraz jest to „Festiwal Idlerów”. Do odebrania są dwie ramki i animowany awatar:
- ramka „Akumulacja”,
- ramka „Pasywny przyrost”,
- animowany awatar „Zalew zasobów”.
Steam rozdaje za darmo
Jeśli kolekcjonujecie darmowe przedmioty od Steama albo po prostu nie chcecie wydawać hajsu na te rzeczy, to lećcie do sklepu. Jak odebrać te dodatki?
- Wchodzicie do sklepu Steam, a następnie Sklep punktów.
- Po lewej klikacie w zakładkę „Wyróżnione” i „Z wyprzedaży i wydarzeń”.
- Zjeżdżacie niżej i macie darmowe przedmioty z Festiwalu Idlerów.
- Klikacie, odbieracie za darmo i dodatki automatycznie dodają się do Waszego profilu.
Oprócz tego warto pamiętać, że są jeszcze do odebrania przedmioty z Chińskiego Nowego Roku. Są to po prostu 3 naklejki z wężami. Te powinniście mieć do odebrania dokładnie w tej samej zakładce, czyli „Z wyprzedaży i wydarzeń”. Pojawiają się na samej górze, więc nie jest trudno je przeoczyć.
Cóż, naklejki naklejkami, raczej mało kto ich faktycznie używa. Ale darmowe przedmioty to zawsze darmowe przedmioty.