w

Wiecie, że zawsze mogliście zgadnąć, co znajduje się w jajku niespodziance? Nawet teraz

Każdy na pewno w swoim życiu choć raz kupił jajko niespodziankę, wiele osób w ogóle polowało na te lepsze przedmioty.


Jajka niespodzianki to bardzo popularny sposób na zaskoczenie tak samo młodszych, jak i starszych osób. Wszyscy znają ten smak czekolady, a zabawka stanowi dodatkową zaletę. Przez lata jajka te nieco straciły na swojej „ważności”, ale wciąż są dość lubiane.

Wiele osób w przeszłości wręcz szukało w nich zabawek, które pochodzą „z kolekcji”. Były to ciekawsze niespodzianki, a nie zwykłe, które zaraz się gdzieś wrzuci do szuflady i kompletnie o nich zapomni. A co, gdyby dało się je odróżnić?

Jak odróżnić jajko niespodziankę?

Sposobów na to, by dowiedzieć się, co jest w środku, jest kilka. Ostatnio bardzo popularny stał się TikTok, na którym autorka, czyli „kolorowa_mama” wskazuje na oznaczenia jajek, które zdradzają, co znajduje się wewnątrz.

„DF” ma oznaczać coś ciekawszego, zabawkę z kolekcji. Natomiast „DFB” to coś przeciętnego. Nie jest to jednak jedyny sposób. Kluczem do odgadnięcia zawartości może być także waga. Szczególnie że te oznaczenia rzadko się zdarzają.

Około 30 gramów to zwykła zabawka, natomiast powyżej, czyli około 40 gramów, to już coś znacznie ciekawszego, pochodzącego najczęściej z kolekcji. Zawsze tez można potrząsnąć jajkiem – kolekcje zazwyczaj się nie ruszają.

DołączObserwuj
Więcej z Różne