w

Youtuberka wrzuciła ostatniego mema przed śmiercią

W ubiegłym tygodniu media w Holandii poinformowały o „nietypowej” śmierci holenderskiej youtuberki.


Lauren Hoeve to holenderska youtuberka, która cierpiała na wiele chorób. U dziewczyny zdiagnozowano m.in. autyzm i ADHD, ale to, co obciążało jej życie najbardziej, to zespół chronicznego zmęczenia.

Stan psychiczny youtuberki miał być na tyle słaby, że holenderscy lekarze wyrazili zgodę na ewentualną eutanazję, na którą ta się zgodziła. Jednak to, co wzbudziło w mediach poruszenie, to mem, który wstawiła Lauren przed zabiegiem.

Youtuberka wstawiła takiego mema

W obecnych czasach dość często słyszy się o tym, że influencerzy nie radzą sobie z narastającym hejtem w mediach czy problemami na tle prywatnym. W rezultacie wielu z nich postanawia podjąć „inne” kroki poradzenia sobie ze swoim cierpieniem, ale mało z nich rzeczywiście decyduje się na podjęcie eutanazji.

Oczywiście w Polsce nie ma o tym mowy, zabieg bowiem jest tutaj nielegalny. Co innego w Holandii. To dlatego Lauren Hoeve, będąca holenderską youtuberką, postawiła na skrócenie swojego życia właśnie w ten sposób. Ale nie to wzbudziło największe emocje wśród ludzi, a mem, którego wstawiła przed poddaniem się eutanazji.

Cóż, jak widać, youtuberce towarzyszył dobry humor do samego końca, co ludzie mocno docenili. I to na tyle, że choć Lauren nie miała dużej publiczności na swoim X czy YouTube, to post z memem wybił się aż do 8 milionów wyświetleń, a sytuacja stała się dość głośna na TikToku.

DołączObserwuj
Więcej z Różne