w

Żabka rozdaje 25zł na Steam. Ile trzeba wydać, żeby dostać ten „darmowy” kod

Reklama

Jeżeli lubicie pić kawę, to na luzie możecie skorzystać z nowej akcji Żabki. Sklep „rozdaje” bowiem kody na doładowanie Steam.


W sieci pojawiła się informacja o tym, że Żabka znowu rozdaje 25 złotych. Z tym, że trzeba tutaj uważać na słowo „rozdaje”, bowiem niekoniecznie tak to wygląda. Żabka faktycznie przyznaje doładowania Steam na kwotę 25 złotych, ale najpierw trzeba trochę wydać.

Ile? No niewiele mniej, niżeli zapłacilibyście sami za to doładowanie. Jeżeli pijecie w Żabce kawę to spoko. Jeżeli nie, to nie będzie to dla Was jakaś niesamowita okazja życia.

Ile trzeba wydać?

Reklama

Cała akcja polega na otrzymaniu doładowania za zakup trzech kaw ze specjalnej edycji. Jedna kawa to jednak już spory koszt, bo mowa tutaj o jednej z najdroższych pozycji.

Za jedną kawę, o której pisze Zabka trzeba zapłacić 7.50zł. Żeby dostać doładowanie należy kupić 3 takie kawy, więc łącznie robi się ponad 22 złote. Zyskujecie więc stosunkowo niewiele i jeżeli nie pijacie kawy, to nie będzie to dla Was ekstra sprawą.

Akcja trwa do 23 maja. Jedyne, o czym trzeba wiedzieć, to jest ogólny limit tych kodów. W każdy dzień odebrać je może maksymalnie 250 osób. Może się więc zdarzyć, że kupicie trzy kawy, a i tak tego dnia nic nie dostaniecie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne