w ,

Co się działo, że wczorajszy stream z Minecraft był 4 najpopularniejszą transmisją w historii Twitcha?

Wczoraj na Twitchu odbyła się transmisja, która zdobyła ogromną oglądalność.


Minecraft co jakiś czas powraca do łask graczy, których jest cała masa. To właśnie produkcja Mojangu jako jedyna jest w stanie konkurować z Fortnite, jeżeli chodzi o najpopularniejsze streamy na Twitchu.

Wczoraj nagle Minecraft miał około 850 tysięcy widzów i mało kto w ogóle wiedział dlaczego. Skok sprawił, że MC ponownie pojawił się wśród najpopularniejszych gier tygodnia.

Skąd nagle taki skok?

Chodziło o stream „tommyinnit”, mającego ponad 3 miliony obserwujących. Transmisja z finału Dream SMP w pewnym momencie osiągnęła 650 tysięcy widzów. To sprawia, że jest to czwarty największy stream w historii TTV, pomijając wielkie eventy oficjalnych kanałów.

Warto pamiętać, że podsumowanie z jakiegoś powodu omija Shrouda, który też na pewno znalazłby się w TOP 10. Mimo to tommyinnit może być naprawdę zadowolony. Pobił największych twórców i pokazał, że Minecraft nadal jest ogromnym hitem.

650 tysięcy widzów to niesamowicie wysoki wynik i trudno się dziwić, że został osiągnięty. Było to w końcu zwieńczenie wielomiesięcznej przygody na serwerze SMP i wiele osób chciało zobaczyć, jak to się skończy.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft