w

Polski streamer Twitch Kawiaq nie żyje? „Rodzina” publikuje zdjęcie z miejsca zdarzenia

Ten temat jest niesamowicie dziwny. Na koncie polskiego streamera Twitch pojawiła się informacja, że ten odebrał sobie życie. Dodatkowo udostępniono zdjęcie.


Kawiaq to streamer znany między innymi z używania gazu na ludziach. Publikował bardzo dziwne rzeczy, aż w końcu na TT pojawiła się informacja, że streamer odebrał sobie życie.

Dodatkowo udostępniono zdjęcie z miejsca zdarzenia, pokazując streamera uwieszonego na karniszu. Oryginał jest bez żadnego zamazania.

Video

Od początku coś tutaj nie grało. Informacja o jego śmierci nie obiegła internetu, a i szybko pojawiły się inne zdjęcia oraz wiadomości. Ich prawdziwości nie jesteśmy w stanie potwierdzić, a sprawa ta jest niesamowicie złożona.

Kawiaq, co się stało?

Z tym streamerem nigdy nie wiadomo. W tym temacie niczego nie da się potwierdzić i warto mieć to na uwadze. Streamer może się w przyszłości bronić, że to nawet nie jego konto, ktoś się włamał etc.

Jak to w przyszłości? Ludzie w odpowiedzi szybko zaczęli wrzucać screeny tego, jak miała wyglądać wiadomość na tym koncie oryginalnie.

Widać tam zasadniczą różnicę. Streamer na czymś stoi.

Dodatkowo w sieci pojawiły się screeny:

Historia ta więc mocno się nie spina. Ale jednocześnie na koncie udostępniono klepsydrę z datą i miejscem pogrzebu. Dodano ją także na Instagramie, na którym ciągle akceptowane są obserwacje.

Niby każdy wie, co tu się wydarzyło, ale nikt nie jest w stanie niczego potwierdzić. Pochodzenie screenów nie jest do końca znane, choć publikują je różne osoby. Najdziwniejsza jest kwestia klepsydry.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Twitch