w

Polski streamer Twitch pobity podczas transmisji, co takiego nagrał? „4 osoby się na mnie rzuciły”

Młodyo miał wczoraj bardzo nieprzyjemną sytuację, która skończyła się lekko mówiąc przepychanką.


Transmisje IRL, szczególnie te o późnych porach rządzą się swoimi prawami. Wczoraj Mlodyo mógł mówić o szczęściu. Z tego co słychać na nagraniach, w jednym momencie rzuciły się na niego cztery osoby.

Co takiego zrobił streamer? Znalazł się po prostu w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Kamera zirytowała ludzi, który prawdopodobnie byli pod wpływem alkoholu, a całość skończyła się naprawdę nieprzyjemnie. Co tam się dokładnie wydarzyło?

Streamer pobity podczas transmisji

„Pobity” to mocne słowo, ale sam Młodyo mówił o krwi na ręce (tę zresztą było widać), kopaniu go i gazie pieprzowym. Streamera bolała też głowa, sytuacja naprawdę była niebezpieczna, a wzięła się zupełnie znikąd.

W pewnym momencie streamer nagrał przepychankę na bulwarach, niewiele tam widać, ktoś kogoś próbował kopnąć – nie wyszło. Po kilku minutach do streamera podbiega grupa osób, które prawdopodobnie były przekonane, że właśnie zostały nagrane. Słychać wyraźne „kasuj to!”, w tym momencie wywiązuje się szamotanina.

Klip: https://www.twitch.tv/mlodyo

Młodyo po chwili wyjaśnił, że rzuciły się na niego cztery osoby. Na streamie widać przez chwilę rękę we krwi, streamer mówił o bólu głowy

„Nie wiem, 4 osoby się na mnie rzuciły (…) nie mogę pokazać ręki, bo dostanę bana (…). Nagle jedna osoba do mnie podchodzi, wali mi kopa, druga osoba mnie przewraca, we dwóch mnie… Potem jeszcze trzecia dobiega (…)

Klip: https://www.twitch.tv/mlodyo

„(…) a najlepsze jest to, że oni mnie gonili jeszcze, wiesz, ja odchodzę, on mówi wypier*alaj, no to ja odchodzę, rozumiesz, ja nawet się nie prułem (…) i on biegnie z kolegą, ja odchodzę, a on idzie za mną, biegnie za mną, nie wiem, dramat (…) i on biegnie za mną, jeszcze z kolegą, a trzeci kolega ma gaz pieprzowy (…)”

Czy streamer może zostać zbanowany? Wszystko zależy tutaj od kontekstu. Z VOD’a wynika, że nie miał na to większego wpływu, faktycznie jednak sytuację krytyczną nagrał, zmieniając kamerę w momencie, w którym ludzie zaczęli się ze sobą „kłócić”. Wszystko zależy tutaj więc od interpretacji Twitcha.

Warto jednak wspomnieć, że choć o Mlodyo jest głośno szczególnie w tego typu sytuacjach, to jego streamy wcale nie są jakieś kontrowersyjne. Na Twitchu pojawiały się o wiele gorsze rzeczy, niż chodzenie po mieście z włączonymi donacjami. Tego typu sytuacje to charakterystyka IRL – dlatego o streamerach IRL mówi się, że ci są albo przed, albo po banie.

DołączObserwuj
Więcej z Twitch