w

Streamer Twitch znany z rysowania anime 18+ aresztowany za “przestępstwo z zabójczą bronią”

Jeden ze streamerów Twitch został aresztowany za napaść z zabójczą bronią.


Jest to jeden z najpopularniejszych streamerów, którego nawet na Twitterze obserwuje ponad 700 tysięcy osób. Shadman jest znany przede wszystkim ze swojego talentu do rysowania, który wykorzystuje w dość kontrowersyjny sposób.

Jego głównym zajęciem jest rysowanie albo treści 18+, albo co najmniej niepokojących scenek. Trudno nawet podać tutaj przykład, bo cały musiałby być zablurowany. Grafiki te przedstawiają postacie Anime w pozach 18+, ewentualnie podczas stosunków.

Aresztowanie za napaść

Tak naprawdę nie wiadomo, co się stało i dlaczego. Informacja o aresztowaniu pojawiła się nagle i bez większego kontekstu. W sieci mało wiadomo o życiu personalnym streamera.

Ludzie wśród wszystkich tych aktów, które streamer publikował na swoim Twitterze, doszukują się czegoś, co mogło zwiastować przestępstwo. Jedyne, co ludziom rzuciło się w oczy, to ten wpis:

Nie wiadomo, czy ma to jakiś związek z całą sytuacją, czy po prostu to jedno z wielu zdjęć na profilu Shadmana. Na pewno jest to jeden z bardziej kontrowersyjnych twórców, ale nie ze względu na sposób bycia, a na to, co rysował.

Często były to postacie ewidentnie poniżej 18 roku życia, wszystko to nadal znajduje się na jego profilu Twitter.