w

5 najlepszych trybów gry w CSGO, jakie powinny zostać wprowadzone jako oficjalne

YouTuber wymyślił kilka naprawdę świetnych i niezwykle innowacyjnych trybów w CSGO.


Jeden z YouTuberów zajmujący się tematyką Counter-Strike’a: Global Offensive co jakiś czas nagrywa materiały, na których prezentuje przeróżne tryby gry. Poniższa lista będzie przedstawiać pięc najpopularniejszych i najlepszych takich filmów. Każdy z nich jest autorstwa TheWarOwla, który jest obecnie jednym z najbardziej znanych YouTuberów CSGO na świecie.

5 najlepszych trybów gry w CSGO wymyślonych przez WarOwla

5. Lustrzane odbicie Dusta 2

Jednym z najciekawszych trybów jest lustrzane odbicie Dusta 2. Gracze zmierzyli się ze sobą na standardowych zasadach, jednak na zupełnie szalonej mapie. Z jednej strony gracze ją znali, gdyż był to legendarny już Dust 2, ale w lustrzanym odbiciu.

Video

4. Przyśpieszenie x2

W tym trybie gracze byli podwójnie przyśpieszeni. Każdy ich ruch był wykonywany dwa razy szybciej, w związku z czym cała rozgrywka stała się niezwykle dynamiczna. Na samym początku z pewnością trudno było kontrolować ruchy i całą sytuację, która miała miejsce na polu walki.

Video

3. Wszyscy po 1000 HP

Innym interesującym trybem była rozgrywka podczas której każdy z zawodników miał po 1000 punktów życia. Rozgrywka wtedy znacząco zwolniła i same batalie trwały o wiele dużej. Dało to jednak nowe możliwości taktyczne, które urozmaicały grę.

Video

2. Jeden, niewidzialny gracz

Zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących trybów jest ten, w którym jeden z graczy jest niewidzialny. Prowadzi to wielu zabawnych sytuacji i daje niemałą przewagę danemu graczowi, bowiem może nie tylko atakować z zaskoczenia, ale również swobodnie obserwować poczynania swoich przeciwników.

Video

1. Wszyscy widzą przez ściany

Najczęściej oglądany przez widzów był materiał podczas którego wszyscy gracze na mapie widzieli przez ściany. Rozgrywka w tym trybie znacząco się zmieniało, bowiem bardzo często gracze wykorzystywali strzelanie przez ściany.

Video

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike