w

6 rzeczy, które Valve może zrobić nawet dzisiaj, aby ulepszyć CSGO bez „zbytniej pracy”

Kilka rzeczy, które mogą zrobić deweloperzy, aby uczynić CSGO nieco lepszym.


Deweloperzy wydają się nie przepadać za pracowaniem nad Counter-Strike’iem: Global Offensive, ponieważ rzadko kiedy wprowadzają oni bardziej znaczące nowości, jak chociażby operacje. Z tego powodu społeczność przygotowała kilka problemów, które można w bardzo prosty sposób naprawić „nie przemęczając programiastów”, a jednocześnie sprawiając, że produkcja stanie się lepsza.

Problemy, które deweloperzy mogą naprawić w bardzo prosty sposób

Pierwszym problemem, jaki został wymieniony przez społeczność Counter-Strike’a jest zmniejszenie głośności dźwięku strzału w głowę. Nawet jeśli obniżymy głośność audio, to i tak dźwięk, gdy nasza postać „obrywa” w głowę jest wręcz męczący.

Innym pomysłem jest dodanie do sklepu wszystkich broni, by nie trzeba było wybierać między M4A4 a M4A1-S, TEC-9 i CZ75-Auto czy też MP5 oraz MP7.

Odblokowanie wszystkich medali za służbę w danym roku jest praktycznie niemożliwe, dlatego warto byłoby również zmniejszyć poziomy lub zwiększyć otrzymywaną ilość punktów doświadczenia.

Gracze byliby również usatysfakcjonowani, gdyby można było obejrzeć najważniejsze momenty z perspektywy wroga. Mogłoby to podnieść umiejętności społeczności i nauczyć ich niepopełniania wielu błędów.

Danger Zone mógłby stać się o wiele ciekawszy, gdyby można było w niego grać w większym gronie znajomych. Właśnie to jest kolejną propozycją ze strony społeczności – aby móc grać w 3 lub nawet 4 osoby.

Mniejszą propozycją jest dawanie graczom medali za ilość wygranych meczy. Byłoby to naprawdę ciekawe i zachęcało do gry, gdyby można było zdobywać medale za dużą ilość wygranych meczy.

Oczywiście to tylko część mniejszych propozycji, które bez większego wysiłku mogłyby sprawić, iż gra stałaby się lepsza. Mimo to, gracze mają nieograniczoną bazę pomysłów… brakuje tylko deweloperów chcących je zrealizować.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike