w

Absurdalny błąd w CSGO. Nawet Valve wiedziało, że absolutnie nie może zostać w grze

W CS:GO są błędy, które występują w produkcji Valve od wielu lat. Niektóre z nich są jednak na tyle krytyczne, że muszą być naprawiane dosłownie od ręki.


Nowa operacja to oczywiście również nowe błędy. Valve wypuściło już w sumie dwie aktualizacje, które skupiały się przede wszystkim na naprawie wszelkich bugów. Gracze są tak kreatywni, że praktycznie co chwilę dokładają deweloperom roboty.

Tym razem szybko okazało się, że w CS:GO występuje poważny błąd z tarczą. Można ją było kupić po stronie “T” za sprawą pewnego, bardzo prostego tricku, który wprawił społeczność w osłupienie.

Tarcza po nie tej stronie z pewnym trickiem

Przypomnijmy, że tarcza została wprowadzona do trybu z zakładnikami, tylko po stronie “CT”. Co jednak ciekawe, wystarczyło przytrzymać klawisz “Ctrl”, by kupić ją także jako “T”. Mało kto w ogóle by na to wpadł, ale jednak faktycznie to działało.

Problem natomiast szybko został rozwiązany i nie można już z niego korzystać. To jeden z tych błędów, które Valve po prostu musiało szybko usunąć, bo rzeczywiście wpływało to na rozgrywkę w znacznym stopniu. Zaledwie kilka godzin po odkryciu tricku z “Ctrl” Valve wypuściło nową aktualizację z naprawą błędów.

Widać, że kilka następnych dni będzie tak wyglądać. Gracze coś znajdą, Valve będzie musiało walczyć z presją czasu.