w

„Akurat w CS’a nie da się grać”. Stanowski mówi to Czarnkowi w twarz

Przemysław Czarnek był gościem w Kanale Zero. Jakież musiało być jego zdziwienie, gdy usłyszał, że na otrzymanych laptopach nie da się grać w Counter Strike.


Laptopy, jakie otrzymali uczniowie, nie nadają się do zbyt wielu rzeczy. Może i spełniają jakieś tam funkcje, może i są dobre do podparcia kampanii, ale żeby były jakieś niesamowite… no tego powiedzieć nie można.

W każdym razie zabawnie było usłyszeć w rozmowie z ministrem edukacji i nauki, że na otrzymanych laptopach nie można odpalić Counter Strike’a. Tego wątku w tej dyskusji akurat mało kto się spodziewał.

Aż minister się zaśmiał

Przemysław Czarnek trochę się nawet zaśmiał, a to w jego wykonaniu rzadki widok. Faktycznie – w CS-a na tym grać się nie da. Ale i nie taki był cel.

Video

Czy te laptopy w ogóle się do czegoś nadają? Do oglądania Youtube czy przeglądania internetu może i tak, ale przecież większość robi to na telefonach. Mało kto już faktycznie używa laptopów do czegoś innego niż granie. O wiele łatwiej jest bowiem odpalić telefon i obejrzeć wszystko za jego pomocą. To też potwierdzają statystyki stron różnego rodzaju.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike