w

Bardzo dziwna sytuacja w CSGO podczas meczu profesjonalnych graczy. Co tu się stało?

Niezwykle dziwna sytuacja podczas meczu profesjonalnych graczy w Counter-Strike’u. Wszyscy widzowie złapali się za głowę.


Podczas spotkania Team Envy doszło do niesamowicie dziwnej sytuacja, która zszokowała widzów. Sami uczestnicy tego spotkania zapewne do teraz zastanawiają się co było powodem takich losów rundy.

Noah „Nifty” Francis i Ryan „ryann” Welsh mieli zwycięstwo w garści, jednak nieoczekiwana sytuacja sprawiła, że to jednak ich przeciwnicy zatriumfowali. Prawdopodobnie runda ta zadecydowała o wyniku całego spotkania.

Właściwie ciężko wytłumaczyć intencje zarówno jednej, jak i drugiej strony potyczki.

Sytuacja z poniższego nagrania jest naprawdę szalona i ciężko wyjaśnić intencje zarówno terrorystów, jak i antyterrorystów. Bowiem zawodnik CT zlikwidował z heavenu gracza pokładającego ładunek wybuchowy. Josh „oSee” Ohm podniósł bombę i zaczął ją plantować… w zasięgu wzroku swojego rywala.

Nifty prawdopodobnie początkowo nie zauważył swojego przeciwnika przez co wraz ze swoją drużyną stracił niemal pewną rundę.

Dziwna decyzja oSee i karygodny błąd Niftiego spowodował, że to właśnie Cloud9 wygrało Traina. Dodatkowo była to ostatnia mapa spotkania, a Aran „Sonic” Groesbeek i spółka mieli już na koncie jedno zwycięstwo, zatem zwyciężyli całe spotkanie.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike