w

Bardzo prosty smoke na pałac z ticketa na Mirage’u, który powinien go znać każdy gracz CSGO

Bardzo prosty i skuteczny smoke na pałace z ticketa na Mirage’u. Jest on tak świetny, że powinien go znać każdy gracz Counter-Strike’a.


Ten smoke powinien znać każdy, ponieważ jest nie tylko skuteczny, ale również rzuca się go z naprawdę bezpiecznej pozycji. Pozwala na totalne zabezpieczenie pałaców, dzięki czemu zawodnicy będący na schodach lub w jungli są całkowicie kryci. Co więcej dym wychodzi poza wejście do pałacu, przez co szybciej zobaczymy przeciwnika, niż on nas.

W jaki sposób można rzucić tego smoke’a?

Warto zauważyć, że granat ten działa przede wszystkim na serwerach ze 128 tickrate. Mimo to, na serwerach 64 tickrate, rzucając go nieco wyżej, z pewnością wybuchłby w podobnym miejscu z taką samą skutecznością.

Granat ten jest już znany wśród profesjonalnych graczy, jednak nie jest zbyt często używany. Bardzo rzadko można go też zauważyć wśród zwykłych graczy Counter-Strike’a, a trzeba przyznać, że zapewnia on zarówno bezpieczeństwo, jak i wysoką skuteczność.

Powyższy smoke z pewnością przyda się wszystkim graczom, ponieważ podczas zajmowania bombsite’u A, pałac zawsze stanowi poważne zagrożenie.