w

Co się stanie, gdy gracz CSGO “wymaksuje” licznik likwidacji na broni? Jak szybko go wbić?

 Na broniach w CS:GO istnieją liczniki, które pokazują, ile likwidacji gracze uzyskali za pomocą konkretnej broni. Co warto o nich wiedzieć?


Liczniki na broniach mają swoje ograniczenia, związane z ilością wyświetlanych liczb. Maksymalna wartość, jaką można zobaczyć na broni wynosi 999999, co się stanie, gdy ktoś przekroczy 1 000 000?

1 000 000 likwidacji w CS:GO

Co ciekawe, ten licznik przez wiele lat był jedną, wielką zagadką, która rozwiązała się dopiero za sprawą specjalnej mapy. To też odpowiedź na to, jak szybko wbić tyle likwidacji. Wystarczy skorzystać z trybów warsztatowych takich, jak chociażby “TGS – Best  StatTrak Map”.

Mapa z 2014 roku nadal dobrze się sprawdza, przynajmniej, jeżeli chodzi o swoją podstawową funkcję, czyli nabijanie likwidacji. Czy warto? Przekroczenie miliona zabójstw widoczne jest jedynie w kliencie gry, bowiem licznik w grze po prostu będzie wyświetlał same zera.

Nie oznacza to jednak, że się zresetował. Po prostu nie jest fizycznie w stanie pokazać “1” z przodu. Wszystko nadal będzie widoczne w samym profilu.

Czy warto w ogóle próbować zbliżyć się do miliona? Póki co wydaje się, że tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji.