w

Co zmienia dzisiejsza aktualizacja CSGO? Valve kombinuje z audio i naprawia błędy z czułością

Dzisiaj do CS:GO trafiła nowa aktualizacja. Waży niewiele, ale jest w niej coś ciekawego.


Nowa aktualizacja jest stosunkowo mała, bo waży 20MB. Ale i tak to już więcej, niż standardowe 8-10MB, więc już społeczność przewidywała, że nie chodzi o same tłumaczenia. Przypomnijmy, że zazwyczaj takie małe update są wypuszczane tylko po to, by naprawić błędy w tłumaczeniach.

Tym razem naprawiono między innymi błąd z czułością myszki. Jeżeli nie wiecie, o co w ogóle chodzi, to w ostatnich dniach CS:GO miało problemy ze zmieniającą się w trakcie gry czułością:

W teorii Valve naprawiło ten problem, o czym poinformowano na oficjalnym profilu Twitter.

Co jeszcze zmieniono?

Kilka dni temu w społeczności zrobiło się nieco głośniej o Agentach i tym, dlaczego są oni tak głośni. Ludzie zaczęli wyłączać sobie wszelkie komunikaty, by tylko nie rozpraszały ich kwestie postaci.

Valve musiało to widzieć i zaczęto coś kombinować z kwestiami dźwięku. Póki co gracze piszą, że są to dość nielogiczne zmiany, więc należy uznać, że studio dopiero zaczyna coś zmieniać w kwestii komunikatów.

Z aktualizacji ucieszyli się również gracze na Linuxach, ponoć tam naprawdę sporo się poprawiło.

Tę aktualizację raczej można zaliczyć do pozytywnych. Nie jest to standardowe trollowanie tłumaczeniami, a faktyczna poprawa błędów i ruszenie w kierunku audio. Na jakieś większe efekty będzie trzeba jednak trochę poczekać, przynajmniej z tych wstępnych informacji.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike