Co zmienia nowa aktualizacja CSGO? Wszyscy nadal czekają na coś zupełnie innego

Counter Strike

Reklama

Do CS:GO została wprowadzona nowa aktualizacja, która niestety po raz kolejny nie zmienia zbyt wielu rzeczy.


Valve ostatnią aktualizacją mocno pobudziło społeczność CS:GO. Niestety, niezbyt pozytywnie. Masa osób krytycznie komentuje dodanie Ancient, prosząc o dodatkowe poprawki oświetlenia, widoczności agentów czy naprawy optymalizacji tak samo Ancient, jak i mapy Mocha.

Dlatego wszyscy byli podekscytowani, gdy w nocy wyszła nowa aktualizacja. Szybko okazało się, że nie zawiera ona poprawek, na które wszyscy liczyli. Co więc uległo zmianie?

Nowa aktualizacja w CS:GO

Reklama

W statystykach 360, czyli w nowej funkcji za niecałego dolara, zaktualizowano heatmapy dla map:

Reklama
  • Calavera,
  • Grind,
  • Mocha,
  • Pitstop.

Oprócz tego zajęto się takimi rzeczami, jak usunięcie możliwości wyszukiwania pobliskich graczy dla misji Guardian. Oczywiście pojawił się także ulubiony ostatnio punkt, czyli poprawki stabilności i bezpieczeństwa. Dalej jest to jedna wielka zagadka.

Żeby nie było, Ancient zostało w jakiś sposób zaktualizowane. Jak czytamy, poprawiono grafikę minimapy. Z kolei Pitstop został zaktualizowany do ostatniej wersji z Warsztatu.

Do tego dochodzą także tłumaczenia, które również zaktualizowano. Update na pewno nie należy do najlepszych, ale przynajmniej pokazuje, że deweloperzy starają się coś robić. Na pewno można się spodziewać kolejnych poprawek w następnych dniach.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej