w

CSGO: Astralis nadal na szczycie, Na`Vi awansuje – aktualizacja rankingu HLTV

Opublikowano kolejną aktualizację rankingu HLTV. Astralis nadal na pierwszej lokacie


Serwis HLTV wprowadził w życie kolejną aktualizację swojego rankingu. Nie możemy spodziewać się jednak zbyt wielu zmian. Astralis nadal plasuje się na samym szczycie klasyfikacji, zaraz za nią na podium, znajduje się mousesports oraz Team Liquid.

Ostatnia aktualizacja rankingu HLTV nie przyniosła zbyt wielu zmian

W ramach ostatnich aktualizacji nie możemy zauważyć wielu zmian i niespodzianek. W TOP 10 swoimi lokatami zamieniło się jedynie Natus Vincere z Team Vitality. Całkiem zadowoleni mogą być zawodnicy ENCE, którym udało się awansować aż o dwa miejsca. Ninjas in Pyjamas straciło trzy pozycje. Najbardziej szczęśliwi mogą być jednak gracze OG – tym udało się zająć 17. lokatę, gdy jeszcze w poprzednim rankingu zajmowali oni 25. miejsce. Jeżeli natomiast chodzi o polskie drużyny – najwyższe miejsce zajęli zawodnicy ex-Virtus.pro, których zaklasyfikowano na 28. pozycję.

Obserwując dotychczasową sytuację na polskiej scenie oraz grę Astralis, w kolejnej aktualizacji rankingu HLTV możemy spodziewać się dwóch rzeczy – duńska formacja pozostanie na szczycie, a w TOP 30 znajdzie się jedna lub nawet żadna z polskich ekip.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike