w

CSGO “pomysłem na zarobienie na popularności CSa 1.6”, czyli opinia NEO z początków gry

Członek społeczności Reddita odnalazł stary, polski magazyn z czasów, gdy CSGO wchodził na rynek.


Jeden z członków społeczności Reddita odnalazł stary, polski magazyn o grach komputerowych. Jest on z czasów, gdy Counter-Strike: Global Offensive dopiero wchodził na rynek, natomiast większość użytkowników, a zwłaszcza zawodowych graczy, było przyzwyczajonych do wersji 1.6.

Znajduje się w nim również komentarz Filipa “NEO” Kubskiego, który dzieli się ze swoimi przemyśleniami oraz obawami na temat produkcji.

Co o wersji Global Offensive myślał NEO i czego się obawiał?

Poniższa fotografia przedstawia wcześniej wspomniany magazyn. U szczytu jego strony można przeczytać wypowiedź polskiej legendy Counter-Strike’a, Filipa “NEO” Kubskiego, w którym ten dość sceptycznie podchodzi do Global Offensive. Mówi, iż ludzie nie do końca rozumiejący sens grywalności CS-a zabrali się za wydanie sequela.

NEO zwrócił również uwagę na to, że CSGO mocno różni się od wersji 1.6, co budziło w nim pewne obawy:

Zawodowym graczom żyjącym z tej serii pozostaje jedynie wierzyć, że producenci zrobia spory ukłon w naszą stronę i coraz bardziej będą upodabniać swoje nowe dzieło do starego, brzydkiego i kochanego CS-a 1.6. 

Od tych słów minęło już około 8 lat. Zdaje się, iż obawy NEO nie były zbyt słuszne, gdyż zawodnik w swojej przeszłości zdobył mnóstwo osiągnięć na esportowej scenie tej gry.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike