w

Dlaczego gracze CSGO uważają, że Overwatche są już bez sensu? Chodzi głównie o Free2Play

Gracze CSGO kwestionują sens realizowania procedury Overwatcha.


Counter-Strike: Global Offensive istnieje już od ośmiu lat, jednak problemy jego społeczności nie zmieniły się niemal od początku istnienia gry. Pomijając oczywiście błędy techniczne tytułu, jego największą zmorą są przede wszystkim cheaterzy.

Valve nie potrafi skutecznie uporać się z problemem oszustów. Nie pomogły nawet wprowadzone kilka lat temu Overwatche, a co więcej, gracze uważają, że realizacja tej procedury jest zupełnie bez sensu.

Dlaczego Overwatche są bez sensu i jak grać w CSGO bez cheaterów?

Według jednego z członków społeczności, którego opinię poparło wielu graczy – Overwatch nie ma większego sensu ze względu na to, że Counter-Strike jest darmowy. W jednej z aktualizacji w przeszłości mogliśmy przeczytać, że “Użytkownicy Overwatch powinni doświadczyć znacznie mniej oczywistych przypadków spinbotów”. Niestety, w rzeczywistości to się w ogóle nie sprawdza.

Odkąd CSGO jest darmowe, to oszuści nieustannie tworzą nowe konta. Według Redditora jedynym sposobem na legalne rozgrywki nie jest Overwatch, lecz przeniesienie się na platformę, jak chociażby Faceit.

Nie wiadomo czy w przyszłości deweloperzy Valve podejmą kroki, które skutecznie zminimalizują liczbę oszustów w grze. Według części graczy Gabe Newell i spółka, zamiast cokolwiek poprawić, tylko strzelił sobie w stopę poprzez przeniesienie CSGO na model free-to-play.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike