w

Dosłownie sekunda wystarczy, by włączyć cheaty na największych turniejach w CSGO

Jeżeli cheatowanie na największych turniejach jest tak bardzo proste, to co dopiero na normalnych serwerach.


Cheatowanie to temat, o którym w kontekście CS:GO powiedziano już chyba wszystko, co możliwe. W sieci jest jednak mało informacji o tym, jak w 2022 roku wygląda cheatowanie na tych największych turniejach.

Okazuje się, że jest to bardzo proste. Wszystko za sprawą dzisiejszej technologii pozwalającej na wgrywanie dodatkowego oprogramowania już nie tylko do myszki, ale również do klawiatury. Efekt czegoś takiego jest dość przewidywalny.

Wystarczy tak naprawdę sekunda

W szwedzkim dokumencie na temat cheatowania w CS:GO sprawdzono, czy da się wgrać wspomagacze podczas Elitserien Spring 2022. Okazało się, że jak najbardziej jest to możliwe i banalnie łatwe do wykonania.

Cały dokument jest w języku szwedzkim, a to najważniejszy wycinek, który pokazuje, jakie to proste (działanie potwierdza migająca, czerwona kropka w rogu ekranu):

Tutaj nawet nie ma mowy o tym, by nie dać się złapać. Wystarczy wciśnięcie jednego klawisza i tyle. Oczywiście potem trzeba się zachowywać „normalnie” w samej grze i nie wzbudzać podejrzliwości osób oceniających grę, natomiast samo zainfekowanie CS-a jest, jak widać, bardzo proste.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike