w

Gabe Newell nie może w pełni zajmować się CSGO ani Valve. Współzałożyciel studia utknął na wakacjach

Jedna z najważniejszych osób dla CSGO już pół roku temu utknęła na wakacjach.


Współzałożyciel firmy Valve i jedna z najważniejszych osób dla Counter-Strike’a: Global Offensive, czyli Gabe Newell już pół roku temu utknął na wakacjach. Po wydaniu Half-Life Alyx postanowił udać się na wakacje do Nowej Zelandii, jednak w związku z sytuacją, która zaistniała na świecie – nie ma możliwości powrotu.

Jak można dowiedzieć się z wywiadu, który miliarder udzielił nowozelandzkiej telewizji – pomimo przymusowo przedłużonych wakacji, ten bawi się bardzo dobrze. W ramach podziękowania tamtejszej ludności za gościnność postanowił również pomóc w zorganizowaniu We Love Aotearoa, czyli darmowego wydarzenia muzycznego.

Miliarder bardzo martwi się o swoją rodzinę, która pozostała w Stanach Zjednoczonych i firmę

Gabe Newell w Nowej Zelandii bawi się naprawdę świetnie, jednak mimo to, martwi się o swoją rodzinę, która pozostała w Stanach Zjednoczonych i oczywiście firmę.

Zdecydowanie najtrudniejszą częścią jest martwienie się o przyjaciół i rodzinę, których nie ma w Nowej Zelandii. Kiedy rozmawiam z ludźmi w Seattle, to jest bardzo dziwny czas. To bardzo trudne. Są bardzo odizolowani. – powiedział Newell w wywiadzie dla śniadaniowej telewizji TVNZ1’s Breakfast.

“Gaben” powiedział, iż podczas pobytu w Nowej Zelandii ma możliwość pracować, jednak oczywiście nie ma możliwości uczęszczania do biur Valve.

Zapewne już niedługo cała sprawa się uspokoi i miliarder będzie mógł swobodnie powrócić do ojczyzny. Póki co, Valve musi radzić sobie bez obecność Gabe’a Newella w firmie.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike