w

Gracze CSGO dodają sobie za darmo skiny, odznaki, czy skrzynki. Wszystko, by zaimponować kumplom

Niedawno pisaliśmy o rangach, tym razem to samo dotyczy przedmiotów w ekwipunku.


Gracze od zawsze próbują zaimponować wszystkim wokół swoją wysoką rangą, czy posiadaniem drogich przedmiotów w ekwipunku. To właśnie dlatego powstają kolejne programy do tego, by zmieniać sobie sztucznie rangę, czy umieszczać różne przedmioty w swojej wirtualnej „szafce”.

Okazuje się, że naprawdę jest mnóstwo osób, które dodają sobie specjalne skiny, odznaki, skrzynki etc. i pokazują to znajomym. Efekt jest bowiem widoczny dla innych.

Sztuczna zmiana ekwipunku

Dzieje się to głównie w Rosji, choć w Polsce też można spotkać osoby z medalami za wygranie przykładowo EMS One Katowice w 2014 roku. Jak szaleć, to szaleć. To właśnie medale są jednymi z elementów, które pokazują się wszystkim innym.

Co zabawne, w ten sposób dodane przykładowo skrzynki, można zupełnie normalnie otworzyć i przekonać się, co by nam wypadło. Programy tego typu działają dość dziwnie i wybiórczo.

Oczywiście, w ten sposób dodane przedmioty nie są faktycznie przydzielane do gracza, nie można nimi handlować, nie można ich używać, natomiast niektóre elementy widzą wszyscy – jak przykładowo medale.

Czy za to można dostać bana? Oczywiście, jak za wszystkie modyfikacje klienta, czy samej gry. Nie jest to jednak zbytnio ścigane, dlatego sposób ten zbiera coraz większą popularność. Być może dzięki temu Valve w jakiś sposób ograniczy działanie rosyjskich programów – póki co nie ma żadnej reakcji na podmienianie ekwipunku. czy rang.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike