w

Gracze CSGO śmieją się ze zmiany w nowej aktualizacji, która jest lepsza, niż Source 2

Wyczekiwanie na jakiekolwiek wiadomości odnośnie Source 2 sprawiło, że gracze przeglądają już wszystkie możliwe zakamarki CS:GO.


“CS:GO uratowany” – śmieją się gracze na informację o tym, co zmieniła najnowsza aktualizacja, jaka została wprowadzona do gry kilkanaście godzin temu. Chodzi tu o małą ikonkę, której normalny gracz nie miałby szans zauważyć.

I normalnie ta informacja przeszłaby bez odnotowania, natomiast gracze dostali kompletnego szału na punkcie zmian świadczących o nadchodzącej zmianie silnika. Dlatego przeglądają i porównują dosłownie wszystko.

Co jest takie rewolucyjne?

Chodzi tutaj o małą ikonkę, jaka została dodana. Trudno w ogóle stwierdzić, dlaczego Valve postanowiło ją wprowadzić, natomiast może mieć to związek z ogólnymi zmianami w kwestii różnych ikonek.

Tutaj ikonki nie ma, a na następnym ujęciu już jest. Żeby to lepiej zobrazować, to ikonka została dodatkowo oznaczona czerwonym prostokątem.

Czy jakkolwiek zmienia to CS:GO? Zupełnie nie. Jak wspominaliśmy, praktycznie nikt normalnie by tego nie zauważył. A jednak, deweloperzy postanowili wprowadzić taką małą zmianę.