w

Gracze CSGO załamani ostatnią aktualizacją. Pistolety skuteczniejsze od karabinów

Ostatnia aktualizacja “poprawiła” pistolety w Counter-Strike’u. Według społeczności są teraz zbyt OP.


Valve zapewne zaczyna wyczuwać presję Valoranta na sobie i zaczyna podejmować środki, które mają na celu zatrzymanie graczy u siebie. Gabe Newell i spółka postanowili nawet posłuchać swojej społeczności i rozwiązać problem z Kreigiem… jednocześnie psując kilka innych broni.

Niestety, ostatnia aktualizacja, której listę zmian możecie zobaczyć poniżej, niepotrzebnie wzmocniła deagle’a i tec-9. Obie bronie stały się zbyt obecne, zwłaszcza deagle, którym można obecnie robić naprawdę niesamowite headshoty.

Świetnie pokazują to materiały stworzone przez użytkowników Reddita.

Całą sytaucję świetnie przedstawiają materiały użytkowników Reddita, którzy również wyrażają swoją dezaprobatę do ostatnich zmian.

Na poniższym nagraniu idealnie widać, jak działa deagle w skoku. Dodatkowo graczowi udało się zdobyć fraga w ten sam sposób, który wypróbowywał na ścianie.

Kolejne nagranie również prezentuje, iż deagle jest o wiele skuteczniejszy w skoku, niż stojąc w miejscu. Obecnie przy odpowiedniej celności da się tą bronią zdziałać o wiele więcej, niż karabinami.

Ciekawy jest również film z tec-9 w roli głównej. Obecnie da się tą bronią biegać… i strzelać naprawdę imponujące headshoty.

Jeśli Valve nie cofnie swoich zmian wobec pistoletów, to szanse graczy z pistoletami w starciu z karabinami będą zbyt wysokie.