w

Gwiazda Realu Madryt stworzyła swoją własną organizację CSGO

Gwiazda Realu Madryt postanowiła stworzyć własną drużynę CSGO.


Brazylijski piłkarz Neymar da Silva Santos Júnior może wkrótce mieć jakąś konkurencję, ponieważ Carlos Henrique Casemiro z Realu Madryt podpisał kontrakt z profesjonalną drużyną Counter-Strike’a: Global Offensive.

Casemiro oficjalnie uruchomił brazylijską markę esportową o nazwie CaseEsports i zaczyna od CSGO. Piłkarz ogłosił podpisanie kontraktów ze składem na początku tego tygodnia, przed zbliżającą się 20. rocznicą wydania Counter-Strike’a 1.0. Piłkarz dołącza do innych celebrytów na całym świecie, którzy zdecydowali się zainwestować w esport, w tym do Michaela Jordana, Alexa Rodrigueza i Steph’a Currego.

Co wiemy o nowej organizacji Casemiro?

W skład drużyny wchodzą młodzi brazylijscy gracze Paulo „land1n” Felipe, Denis „dzt” Fisher, Felipe Delboni, Yan „yepz” Pedretti i Vinicius „⁠n1ssim⁠” Pereira. Kilku zawodników zespołu ma bogate doświadczenie w szeroko rozpowszechnionej brazylijskiej scenie CSGO. Członkowie zespołu wywodzą się z takich drużyn jak INTZ, Tempo Storm i FURIA Academy. Formacja zagra pod nazwą CaseEsports i będzie miała siedzibę w Madrycie.

Wiem, że stworzenie nowego zespołu i zdobywanie tytułów zajmie trochę czasu i będzie wymagało dużo pracy, ale mam nadzieję, że gracze i fani naprawdę polubią ten projekt – powiedział w jednym z wywiadów Casemiro.

CaseEsports oficjalnie po raz pierwszy mają zagrać w ramach kwalifikacji do DreamHack Open Winter.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike