w

Ile osób dostało się do bety Counter Strike 2? To nie jest nawet 1% wszystkich graczy CSGO

Choć to mała próbka, to do tej pory największa, jaką udało się znaleźć.


W tym momencie bardzo mało osób ma dostęp do bety Counter Strike 2. Otrzymali go głównie streamerzy, youtuberzy i wszelkiej maści influencerzy. Osobną grupą są także profesjonalni gracze, którzy testują wszystkie nowości.

Jeden z youtuberów podzielił się informacją o tym, ilu z jego blisko 1,4 tysiąca znajomych dostało się do bety. Wynika z tego tyle, że nie jest to nawet 1% wszystkich graczy, jacy są znani z Counter Strike: Global Offensive.

Ile osób dostało się do bety?

Według nieoficjalnych szacunków mowa tutaj o około 0.72%. Na 1392 osoby tylko 29 dostało się do bety. Z tych 29 aż 19 jest albo streamerami, profesjonalistami lub influencerami.

Z tym że naturalnie część po prostu sobie odpuściła grę. Z tych blisko 1,4 tysiąca aż 190 nie grało przez ostatnie 2 miesiące, co mogło mieć spore znaczenie dla Valve. Nie da się więc jednoznacznie określić, ile osób w tym momencie gra w CS2.

Twitch zdecydował się już zrobić kategorię CS2 na Twitchu, by w lepszy sposób pokazywać zainteresowanie i tak oto średnia ilość widzów w ostatnim tygodniu wyniosła około 47 tysięcy. Kategoria jest jednak bardzo świeża i ta liczba będzie systematycznie spadać.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike